www.DEGERLIGUMUS.com
  • Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
  • Başlık Metni
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Anasayfa

 Kuyumculuk ve Gümüş Sektöründe 20 Yıllık Tecrube. Takının sanatla buluştuğu adres.   Kuyumculuk ve Gümüş Sektöründe 20 Yıllık Tecrube. Takının sanatla buluştuğu adres.   Kuyumculuk ve Gümüş Sektöründe 20 Yıllık Tecrube. Takının sanatla buluştuğu adres.
SİZE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN SİTEMİZİ GÜNCELLİYORUZ.
!!! YAPIM AŞAMASINDADIR. !!!

Kuyumculuk ve Gümüş Sektöründe 20 Yıllık Tecrube.. 
Takının Sanatla Buluştuğu Adres.

Kuruluşundan bu güne kadar olan 20 Yıllık süreçte yaratıcılığa, yenilikçiliğe ve müşteri memnuniyetine ön planda tutan DEGERLI GÜMÜŞ & ALTIN tasarımındaki çalışmalar Yenilikçi, yaratıcılık’ anlayışıyla müşteri portföyünü her geçen gün genişleterek Gümüş ve Altın imalatında önde gelen firmalarından olmuştur.

Firmamız 2013 yılının sonlarına doğru gelişmekte olan teknoloji çağına ayak uydurarak internet üzerinden sipariş almaya başlamıştır. Sitemizdeki ürünler tarafımızdan garantili olup ürünlerimizin tamamı 925 Ayar Gümüşten ve 1 kalite
 sawarovski, Doğal Taş ve Zirkon taşlar ile İthal Rodaj lak kaplanarak imal edilmektedir. Firmamızın ürünlerinde gümüşe parlaklık veren ve oksitlenmeyi geciktiren Paladium maden karışımı bulunmaktadır.

Firmamız İstanbul Kuyumcular Odası Üyesidir. Farkımız Üretmiş olduğumuz Mamüllerin Kalitesi ve Size özel tasarımlarımızdır. Tecrubemiz ve yenilikci tasarımlarımızla sektörde size değerli müşterilerimizle birlikte emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Site ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize keyifli alışverişler dileriz.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ 
TIKLAYABILIRSINIZ. 
       

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.57365.5959
Euro6.18786.2126
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret38419
Üyelik Girişi